Вітаємо Вас на сайті нашої школи! Сподіваємось, він буде цікавим і корисним для Вас!

правила прийому до ЗЗСО

            ПРАВИЛА ПРИЙОМУ УЧНІВ ДО РЕКЛИНЕЦЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ 

І . Загальні положення прийому до навчального закладу

1.1.Прийом учнів до Реклинецького ЗЗСО  І-ІІІ ступенів  здійснюється на основі таких нормативно-правових документів:

- Конституція України ст.53

-Закон України «Про освіту» ст.4 «Забезпечення права на безоплатну освіту»

- Закон України «Про загальну середню освіту»

- Положення про загальноосвітній навчальний заклад

-Інструкція з обліку дітей й підлітків шкільного віку

- Наказ МОН України «Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів»від 07.04.2005 р. №204

-Лист МОН України№1/9-71 від 14.02.2015 «Щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу».

1.2.Адміністрація навчального закладу ознайомлює батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до навчального закладу, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.

ІІ Зарахування учнів до 1-класу

2.1. Зарахування учнів до  1-го класу загальноосвітнього навчального закладу здійснюється на безконкурсній основі.

2.2.Загальноосвітній навчальний заклад приймає дітей на навчан­ня відповідно до визначеної території обслуговування. За наяв­ності вільних місць дитина може навчатися і з іншої території обслуговування.

2.3. Зарахування учнів до навчального закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом керівника закладу.
2.4. Для зарахування учня  1-го класу  навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають наступні документи:
- заяву на ім'я директора школи;
- копію свідоцтва про народження дитини;

-копію ідентифікаційного коду;
- медичну картку встановленого зразка

- результати медичного огляду

2.5.До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання.

ІІІ. Зарахування учнів до 2-11 класів.

3.1.Зарахування дітей до перевідних класів здійснюється за умови переводу дитини з одного навчального закладу до іншого.

3.2.Підставою для зарахування дитини є:

заява батьків,

копія свідоцтва про народження дитини,

медична довідка встановленого зразка

особова справа дитини,

свідоцтво про базову освіту та додаток до нього  (для учнів 10-11-х класів).

3.3.Відповідно до п.22 Положення про загальноосвітній навчальний заклад для зарахування учня до закладу  батьки  або  особи,  які  їх замінюють,  подають заяву,  копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу, до навчального закладу III ступеня - документ про відповідний рівень освіти.

3.4.У разі переходу учня з іншого навчального закладу для здобуття загальної середньої освіти у межах населеного пункту батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу заяву із зазначенням причини переходу та довідку, що підтверджує факт навчання дитини в іншому навчальному закладі.

3.5.При зарахуванні до навчального закладу дітей осіб з числа іноземців та осіб без громадянства слід користуватись Порядком виховання та навчання в державних та комунальних дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах дітей осіб з числа іноземців та осіб без громадянства, яким надано тимчасовий захист в Україні, затвердженого наказом МОНУ від 07.05.2013 №488.

3.6.Зарахування таких дітей до загальноосвітнього навчального закладу проводиться на підставі документів, передбачених чинним законодавством для громадян України, та з пред’явленням до навчального закладу батьками або особами, які їх замінюють, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист в Україні, до якого внесено відомості про дітей.

3.7.У разі відсутності свідоцтва про народження дитини та/абo особової справи і документів про освіту загальноосвітній навчальний заклад протягом трьох робочих днів організовує проведення індивідуального психолого-медико-педагогічного обстеження для визначення рівня навчальних досягнень учня (вихованця) та надання рекомендацій для зарахування його до певного класу.

Немає коментарів:

Дописати коментар